Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Radziejów, Polska
Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00

Firma


F.H.U. BERTOL została założona w 2004r. w Radziejowie (Kujawsko-Pomorskie).

Firma jest dostawcą sprzętu antystatycznego, produktów antystatycznych i rozwiązań integrujących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż, innowacje i serwis. Ponadto znaczną część oferty stanowią produkty związane z precyzyjnym montażem w elektronice, motoryzacji i podobnych kierunkach - wkrętaki z kontrolą momentu obrotowego, podajniki itp.

"Model zarządzania" realizowany przez firmę opiera się na koncepcji rozwoju ukierunkowanej na jakość produktu. Jest to nasza podstawowa konkurencyjność w sieci sprzedaży. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i starszemu zespołowi badawczo-rozwojowemu nasza sprzedaż obejmuje nie tylko cały kraj ale i państwa sąsiadujące.

F.H.U. BERTOL jest zgodna z filozofią biznesową „szczerości, zaufania i wysokiej jakości usług” i opowiada się za wartościami „harmonii, pragmatyzmu i innowacji”. Obiecujemy, że jakość, cena i obsługa są na miejscu. Wszyscy pracownicy F.H.U. BERTOL obiecują „wykorzystać nasze szczere serce, aby stworzyć dla Ciebie przestrzeń wolną od ładunków elektrostatycznych”.

Related Articles

O firmie

Dostarczamy urządzenia do eliminacji ładunków elektrostatycznych od 2004r. Bardzo szeroki wachlarz produktów: od rozwiązań budżetowych do najbardziej zaawansowanych. Jakość gwarantowana.

88-200 Radziejów, Chopina 13,

+48 795 223 977

kontakt@jonizator-dejonizator.pl